Three Worlds RP
Dobro dosli na Three Worlds RP!
Three Worlds RP
Dobro dosli na Three Worlds RP!
Three Worlds RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je igra uloga u kojoj se razvijaja prica, borbe na velikom nivou...Igraci su podeljeni u 3 velika sveta:Ljudski, Demonski, Andjeoski...
 
HomeHome  Mapa ljudskog sveta  Demonska mapa  Andjeoska mapa!  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  Pridruzite se discordu!Pridruzite se discordu!  

 

 Kapija Carstva

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Nisai
Admin



Broj poruka : 2
Datum upisa : 2018-01-12

DATA
Poreklo:

Kapija Carstva Empty
PostSubject: Kapija Carstva   Kapija Carstva EmptyTue Jan 23, 2018 4:48 pm

Kapija je ogromno mesto,zadivljujuce.
Kapija je ogromna,zlatna a nju drze veliki zidovi od titaniuma.
Zidovi od Titaniuma okruzuju celo carstvo,i davajuci Carstvu vecu sigurnost.
Postoje 4 kapije:
Severna,Juzna,Zapadna,Istocna.
Svaku od tih kapija cuva barem 20 Strazara.
Back to top Go down
Vulo

Vulo


Broj poruka : 12
Datum upisa : 2018-01-18
Lokacija : Kontinent 3

DATA
Poreklo: Covek Covek

Kapija Carstva Empty
PostSubject: Re: Kapija Carstva   Kapija Carstva EmptyTue Jan 23, 2018 5:37 pm

Nrgh, gde sam to ja i kakvo je ovo mesto? Za razliku od one krvne lagune ovde postoji ljudska populacija i svi nose nekakve oklope. Hm verovatno ih nebi zaštitilo od onog demona koji je hteo da me ubije, uff hvata me jeza na pomisao na to. Cekaj pa ja nisam ni obratio pomisao na ovu kapiju. Vau pa ovo je nekakvo carstvo gde su i ulice popločane dijamantima. Približiću se malo zidu da vidim da li je ovo čisto zlato. Obratili su pažnju na mene, ko zna možda misle da ulazim u grad bez dozvole njihovog nadređenog. Oh ne opet sam upao u problem moram da vidim da pobegnem i da zamolim nekoga da mi pomogne oko ulaza u ovaj grad. Ah i dalje me jure kao da slepo veruju u sve što im se kaže, ali evo ga i drugi ulaz u grad, ali ovi ne posustaju a sada su se i stražari sa druge kapije vratili, uff ne znam stvarno šta da radim sem da trčim glavom bez obzira. Pkušaću da zovnem nekog iz ovog grada.


"Hejj! Pomoć! Ludi čuvari me juree!"
Back to top Go down
Verethragna
Ultimate being
Ultimate being
Verethragna


Broj poruka : 10
Datum upisa : 2018-01-12

DATA
Poreklo: Covek Covek

Kapija Carstva Empty
PostSubject: Re: Kapija Carstva   Kapija Carstva EmptyTue Jan 23, 2018 7:04 pm

Izasao je iz zamka,cisto radi zabave.
Nije dugo bio napolju,svo vreme je udisao vazduh iz zamka,bilo mu je mrsko izaci napolje.
Polako je prilazio kapiji,ali je ugledao jednog mladog dečka kako bezi od strazara,bilo mu je cudno sto njegovi strazari nisu mogli uhvatiti takvog mladog dečka.
Spustio je svoj crveni sesir i prekrstio ruke i sageo glavu.
On je trčao kao muva bez glave,i udario je u Verethragnu.
Kao da je udario od čelik odma je pao na pod,na njegovom licu zbunjena grimasa.

Hm,bezis?
Sta si uradio?


Back to top Go down
Vulo

Vulo


Broj poruka : 12
Datum upisa : 2018-01-18
Lokacija : Kontinent 3

DATA
Poreklo: Covek Covek

Kapija Carstva Empty
PostSubject: Re: Kapija Carstva   Kapija Carstva EmptyTue Jan 23, 2018 7:15 pm

Uff valjda me je čuo kako se derendžam. Usput nije ovo bila obična osoba, imao sam osećaj kada sam ga udario kao da sam udario glavom o zid, ali je nepristojno predstaviti se osobi koja mi je pomogla.

"Mhm, izvini što sam se zaleteo u tebe, ali imam opravdan razlog za to, a on je to da me je bez ikakvog razloga jurilo četrdesetoro duplo krupnijih ljudi, a ništa nisam uradio sem što sam se približio zidinama posšto sam primetio da je struktura zlata od kog je napravljena očvršćena još nekom legurom metala,, ali gde mi je pristojnost pre svega. Drago mi je, ja sam Vulo i hvala ti što si me spasio."



Čudno mi je to što me tako gleda kao sasvim normalnu osobu jednaku njemu, a imam isti osećaj drhtanja vilice koji sam imao kada sam pričao sa onim demonom.
Back to top Go down
Verethragna
Ultimate being
Ultimate being
Verethragna


Broj poruka : 10
Datum upisa : 2018-01-12

DATA
Poreklo: Covek Covek

Kapija Carstva Empty
PostSubject: Re: Kapija Carstva   Kapija Carstva EmptyTue Jan 23, 2018 7:33 pm

Hm,ja sam Verethragna.
Vodja Ljudske nacije,drago mi je,ha-ha.


Bacio je taj njegov cuveni kez,kada nekog hoce da ubije,ali to nije sada bilo u pitanju.
Razmisljao je da odu u dvorac,jer mora proveriti učenika,pa je i progovorio.

Idemo.

Uhvatio je Vule-ta za kragnu i otvorio portal,koji je vodio u zamak.
Back to top Go down
Vulo

Vulo


Broj poruka : 12
Datum upisa : 2018-01-18
Lokacija : Kontinent 3

DATA
Poreklo: Covek Covek

Kapija Carstva Empty
PostSubject: Re: Kapija Carstva   Kapija Carstva EmptyTue Jan 23, 2018 7:51 pm

Kah,kah ima baš jak stisak kao da je i on napravljen od onog zida, ali mislim da je ovako najbolje jer bolje to nego da me opet snadju vojnici u oklopima, demoni i pilule protiv radijacije.

"Nego gde mi sada idemo pošto nikada nisam prolazio kroz portale, ali jesam iznenada bio onesvešćivan od strane demona koji je hteo da me ubije i koji je tvrdio da je jači od boga."

Uglavnom nebi trebalo ovo da mu kažem, ali spasao me je tako da mu verujem šta god da se desi.

"I takodje da li u ovom carstvu živi još neki čovek ili ima i demona i anđela?"

Iako me je nekako taj njegov kez tokom mojih pitanja smirivao, takođe nekako upozoravao na to šta ću da kažem, kao da zna svaki moj potez.
Dobro sada neću da navaljujem kao neki idiot. Mirno ću sačekati dok prođemo kroz portal
Back to top Go down
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

Kapija Carstva Empty
PostSubject: Re: Kapija Carstva   Kapija Carstva EmptyThu Jan 25, 2018 10:07 pm

Izlazi iz svog zamka i krece u nepoznatom pravcu, Todoroki je posao malo u setnju i razgledanje, a i posto mu ucitelj nije bio tu, zeleo je malo da se pozabavi oko treninga, pa je tako krenuo sve dalje i dalje. Na njegovom putu nije imalo bas nesto mnogo sta da se vidi, dva do tri prolaznika su tu prolazili, gledali su se medjusobno, na neki nacin besni pogledi a na neki nacin pogledi iz postovanja.

Zatim Todorroki nestaje u putu ka nepoznatom pravcu.
Back to top Go down
Sponsored content





Kapija Carstva Empty
PostSubject: Re: Kapija Carstva   Kapija Carstva Empty

Back to top Go down
 
Kapija Carstva
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Three Worlds RP :: Oblast 80 :: Divine Kingdom :: Kapija-
Jump to: