Three Worlds RP
Dobro dosli na Three Worlds RP!
Three Worlds RP
Dobro dosli na Three Worlds RP!
Three Worlds RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je igra uloga u kojoj se razvijaja prica, borbe na velikom nivou...Igraci su podeljeni u 3 velika sveta:Ljudski, Demonski, Andjeoski...
 
HomeHome  Mapa ljudskog sveta  Demonska mapa  Andjeoska mapa!  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  Pridruzite se discordu!Pridruzite se discordu!  

 

 TODOROKIJEVA SOBA

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyTue Jan 23, 2018 7:10 pm

Jednoga dana, covek po imenu Todoroki, pojavio se ispred predivnog zamka, o kojima je cuo mnoge tajne pa
je dosao to da proveri i istrazi. Vladar kontinenta 3 i takodje vladar u tom zamku, se nalazio unutra kada je
Todoroki prisao, usao unutra. Vladar koji se nalazio unutra i koji je pustio Todorokia da udje unutra zvao se
Verethragna, on je zeleo testirati Todorokija, pa ga je poveo sa njim, posle testiranja, Todoroki biva prihvacen
od strane Verethragne i postaje njegov ucenik.


TODOROKIJEVA SOBA Hiruzen-and-kakashi-in-sasukes-house1
[TODOROKIJEVA SOBA]


Todoroki biva onesvescen od prevelike i prvi put iskoriscene snage, dobio je sobu na vrh zamka, imao je divan
pogled odatle. Todoroki je bio onesvescen u toj sobi i lezao je na krevetu. Posle par sati mukotrpnog spavanja
Todoroki se probudio, nije znao sta se desava ili zasto je on u toj sobi. Odjednom je vreme pregazilo njegove
snove.
Back to top Go down
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyTue Jan 23, 2018 7:29 pm

Posle dugog i lepog odmornog sna, Todoroki se konacno probudio. Otvorivsi oci polako samo je bacao pogled,
razgledao, nije znao gde je, kao da je na neki nacin izgubio pamcenje. Gledao je vise od pola sata po prostoriji
u kojoj se nalazio. Krevet na kome je lezao, bio je sastavljen od drveta, sundjeri na njemu da bi bilo mekano i
lepse kada neko spava. Nije znao tacno gde se nalazi, imao je nekakvu tezinu u svome telu, posle kraceg razgledanja
resio se da ustane. Onako sav izmrcvaren polako je ustao i seo na krevet. Pogledavsi tacno ispred sebe nalazio se jedan
prozor, polako ustaje i prilazi mu. Otvara prozor i izbacuje svoju glavu napolje. Ta soba u dvorcu nalazila se skoro skroz gore
na vrhu dvorca, bacio je pogled ka dole, i video lep pejzaz, neki ljudi njemu nepoznati, lepo su radili oko dvorca.

Posle malo kraceg vremena, zatvara prozor i poceo da razgleda po sobi, otvorio je jedno cekmeze, u njemu se nalazila neka
odeca, izvukao je odecu i rasprostrio je po krevetu. Od odece imalo je.
Plav kapit, plave pantalone, plav sal koji je mogao prekriti, gornji deo kaputa, i prekrivao je lice do pola i jedan par belih cizama.
TODOROKIJEVA SOBA 195ba40c631ca24ff15ca7b92a018ee8--my-hero-academia-heroes

Posle duzeg razgledanja te odece, poceskao se po glavi i razmislja, te se presvukao i obukao ono sto je  izvadio iz cekmezeta.
Njegovo staro odelo, spakovao je u isto cekmeze a potom zatvorio isto. Pogledao je svoje novo odelo, a potom rekao.

Hehe, nadam se da se ucitelj nece naljutiti kada vidi da sam uzeo odelo, koje je verovatno njegovo.
Hehe, ma sigurno nebi se mogao naljutiti na svoga ucenika.


Vraca se u krevet, lagao je na ledja i gledao u plafon, zeleo je da vidi sta ce se dalje dogoditi, u kojoj fazi ili predfazi ce mu
se obratiti njegov ucitelj, i sta ce biti sa njim i njegovim ucenikom, u kojoj fazi ce se oni sprijateljeli, nasmejao se i zeleo da
sazna sve to.
Back to top Go down
Verethragna
Ultimate being
Ultimate being
Verethragna


Broj poruka : 10
Datum upisa : 2018-01-12

DATA
Poreklo: Covek Covek

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyTue Jan 23, 2018 7:39 pm

Stvorio se sa Vule-tom u Todorokijevoj sobi,slucajno.
Osvrnuo se levo-desno i sve mu je bilo nepoznato.
Izgleda da je po 3 put omasio portal.

Nani!?

Opet je pogledao dobro i ugledao je Todorokia kako spava na svom krevetu.
Prisao mu je i uhvatio ga za kragnu levom rukom i bacio ga kroz krevet.
Krevet je pukao,na sve strane,bilo malo nepristojno jer je tu bio Vulo.

Ha-ha,pazi se!

Back to top Go down
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyTue Jan 23, 2018 9:06 pm

Spavao je lepim i mirnim snom, sve do jednog trenutka kada se nasao na zemlji, osetio je da je neka mocna ruka bila koriscena.
Pogledavsi gore ka plafonu, samo je spustio mali pogled i ugledao Verethrogena. Nije znao o cemu se tacno radi, pa ga je upitao.

Oh, ucitelju, sta se desava, imao sam osecaj kao da me je zemljotres odbacio. Todoroki nije znao o cemu
se radi pa je pomislio. Da li je on lud ili tako nesto? Upravo sam spavao a on je uradio tako nesto.

Ustaje i poklanja se svome ucitelju, zzatim pogleda pored Verethrogena je ugledao jos jednu osobu, neki mladic je stojao tamo.
Ucitelju, ko je ovaj tip pored vas? Da li je tu od pre mene ili je sada dosao? Nisam ga video kada sam stigao u zamak?

Gledao je radoznalo u nepoznatog mladica koji je stojao pred njim, Todoroki biva iznenadjen, jer nije zapazio, opazio, video njegovo lice
kada je stigao u zamak. Todoroki se zatim pomeri u stranu, i krete ka krevetu, poceska se po svojoj glavi a zatim razmisli u sebi.
Hm, ovaj krevet, oh covece prokleti, ko ce ga sada ugoditi? Uf, uvek nadrljam, pogotovo kada je ovakva sala u pitanju.

Seo je na parce drveta koje se u cudu nije izdrobilo od udarca, seo je tu a zatim radoznalim glasom upitao ucitelja i novog mladica.
I dobro, uradjeno je sta je uradjeno, sta cemo sada?
Back to top Go down
Vulo

Vulo


Broj poruka : 12
Datum upisa : 2018-01-18
Lokacija : Kontinent 3

DATA
Poreklo: Covek Covek

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyTue Jan 23, 2018 9:26 pm

Hm, evo ga i još jedan čovek, konačno da znam nešto od civilizacije ovog sveta, ali za razliku od Verethragne on je bio začuđujuće normalan, čak i puls mu se ne menja, ali ta faca kada se probudio je bila smešna i malo se uzbudio kao da je bio spreman na to.


"Ha,ha jesi li okej ipak si udario glavom o zid, ali usput drago mi je ja sam Vulo"

Pokušavao sam da budem posve pristojan i da ga ne uvredim.

"Nego jeste li vi rođaci,braća ili nešto slično pošto ličite jedan na drugog"

Što je stvarno bila istina, skoro da su imali iste crte lica
Back to top Go down
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyTue Jan 23, 2018 9:57 pm

Ustaje sa komada drveta i krete se ka novom momku koji je usao u njegovu sobu dok je isao ka njemu, samo je rekao.
Ne, mi smo jednostavno samo ucitelj i ucenik, kapiras li, on je meni ucitelj a ja njemu ucenik
moje ime je Todoroki, a tvoje?


Okrenu se i proseta malo po sobi, tacnije je obisao dva, do tri kruga oko ucitelja i krenuo ka krevetu koji bese unisten u
param parcad. otvorio je prozor i sve delice od kreveta izbacio napolje, rekao je onima dole samo je uzviknuo.
Ajde pocisti to!

Zatim je izassao iz sobe i usao u drugu, podigao je sa desnom rukom krevet i poneo ga do njegove sobe, ulazi unutra i
pogledao je u novog gosta[Vulo] Vulo bese u cudu jer je Todoroki podigao krevet sa jednom rukom.
Ostavio je krevet na mesto, a potom legao i okrenu se dva,tri puta po njemu, ustade i progovori.
Hehe, dobar je za zamenu, hehe, svakako ce sluziti samo za spavanjac.

Zatim je prisao ucitelju i Vuli, i pogledao ih sa osmehom na licu, zatim se vraca u krevet, seda u njega i rece.
Oh, covece sve ovo je takav smor.

//NP, TODOROKI JE OBICNO SMOREN TIP, SVE GA MRZI DA URADI ILI TAKO NESTO, ALI KADA GA NESTO ZANIMA TO ODRADI BEZ GRESKE//
Back to top Go down
Vulo

Vulo


Broj poruka : 12
Datum upisa : 2018-01-18
Lokacija : Kontinent 3

DATA
Poreklo: Covek Covek

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyTue Jan 23, 2018 10:25 pm

Bio sam na neki nacin ushicen da budem na ovakvom mestu...Bilo je to sve kul,li jednostavno tesko da sam mogao ostati,ne prilici meni ovakav zivot...

"Lepo je ovo sve momci,ali mislim da je vreme da krenem..."

Osetio sam neku cudnu energiju...Nisam mogao da pohvatam sta se desava...Ovo se granicilo sa strahom.
Back to top Go down
Mysterious boi
Ultimate being
Ultimate being



Broj poruka : 24
Datum upisa : 2018-01-12

DATA
Poreklo: Demon Demon

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyTue Jan 23, 2018 10:47 pm

On je lagano prolazio kroz svetove i stigao je sobe mladog coveka...Cuo je kako neki lik mumla kako oce da ide,pa mu je ovaj ispunio zelju...Prebacio je lika 3 kontinenata dalje...

Pozdrav momci,kako ide...

Bio je u klasicnom izdanju...Oko njega se realnost cepala...Mada i sklapala u isto vreme...To je apsurdno cudno,ali nema veze...Svakodnevnica...Nabacio je mracan osmeh i pogledao u druzinu...Osetio je tragove nestanka i povratka cakri kod Todorokia...
Back to top Go down
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA EmptyThu Jan 25, 2018 9:23 pm

Videvsi i cuvsi sta je sve Vulo rekao Todoroki je na to samo dodao. Pa sta cekas? Kreni vec jednom. U tom trenutku ispred njih se pojavio neko, neko veoma nepoznat i po njegovom izgledu veoma mocan, Todoroki nije znao ko je to pa je samo odgovorio momku.

He, ma evo cekam ovog Vula da ode, lik cas oce cas nece da ide hehe.

Zatim je taj lik nestao zajedno sa Vulom, Todoroki se brzo poce okretati po sobi i trcati u njoj kao da je poludeo, zeleo je znati gde su otisli i kako su tako odjednom nestali, u tom trenutku u Todorokiu se u telu poce nesto menjati, osetio je jak pritisak tela i pade na zemlju, Znoj se poce liti sa njega i krv iz nosa poce curiti napolje od prevelikog pritiska, Todoroki potom ustaje i hvata se za krevet, pokusao ga je podici sa jednom rukom ali nije uspeo, ali kao da je na neki nacin skapirao o cemu se radi i zasto ne moze, te poce besno govoriti.

Zasto? Zasto odjednom kao da sam izgubio svu snagu, zeleo je pitanje na taj odgovor, osecam to, snaga se vraca polako mozda je samo malcice jaca nego od dana kada sa usao u ovaj zamak, ali bi trebalo da je mnogo jaca od tada.
Hm, mislim da cu malo prosetati, zelim se upoznati sa ovim mestom.
Back to top Go down
Sponsored content





TODOROKIJEVA SOBA Empty
PostSubject: Re: TODOROKIJEVA SOBA   TODOROKIJEVA SOBA Empty

Back to top Go down
 
TODOROKIJEVA SOBA
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» TODOROKIJEVA MRACNA PECINA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Three Worlds RP :: Oblast 80 :: Divine Kingdom :: Sobe-
Jump to: